Херсон °C

Мер Херсона не виконав дані громаді обіцянки – городяни збираються знову на протест

Новости » Общество
0

В Херсоні продовжується транспортний колапс. І громадські активісти та звичайні херсонці знову збираються протестувати перед міською радою. Акцію запланували на завтра 22 листопада, на 10 годину дня. Про це вони заявляють у соцмережі:

«Миколаєнко збрехав перед десятком телекамер і сотнями херсонців. Звільнив тільки як відбувайло – голову управління транспорту Марину Віркун. Голова «Херсонкомунтранссервісу» Макейчик не звільнений, а тимчасово відсторонений від посади і продовжує тиранити водіїв, щоб вони теж порушували закон.

Договори розірвані лише з тими перевізниками, хто сказав правду про дії мера. «Ремпобуттехніка» на чолі з Сиваком продовжує возити за 8, і навіть 10, 12 грн у порушення законів України. І це порушення з одкровень керівника «Корнет-Стилю» - організував сам Миколаєнко! Це він сказав перевізникам їздити по 8 гривень, таким чином зробивши злочин і кримінальний, і моральний – проти громади, яка його обрала! В будь-якій цивілізованій країні після такого публічного викриття - мер відразу склав би повноваження! А потім, якщо б вважав себе правим - відстоював свою честь у суді. Але в нашого - немає ні честі, ні гідності!

Місто 5 день паралізоване! Хто може – розорюється на таксі. Інші шукають попуток. Тролейбуси переповнені і не всі можуть ними доїхати. В кожній крамниці, аптеці, на кожній зупинці лунають прокляття меру.

Питання: навіщо нам такий мер? 22.11.18 о 10.00 - збираємось перед Херсонською міською радою з єдиною вимогою, якої плануємо домогтись: Миколаєнко у відставку!!!», - йдеться у повідомленні.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: