Херсон °C

Євген Рищук звертається до тих, хто загрався у політику

Новости » Общество
0

Євген Рищук звертається до тих, хто загрався у політикуЄ в народі такий анекдот про «справжнього» чоловіка: «Сам слово дав, сам його і забрав»…

Звичайно, що в такому випадку йдеться не про серйозних людей, тож у житті від таких всі намагаються бути якнайдалі, адже що може бути гірше, коли доросла людина не тримає свого слова?!

А ще гірше, коли такі люди дориваються до влади. Наразі мова піде про деяких депутатів Олешківської райради. Не будемо голослівними, мова піде про конкретні факти.

Так, на минулій сесії більшістю депутатів було прийнято рішення про спів фінансування футбольних майданчиків на території двох великих шкіл в м.Олешки - спеціалізованої школи № 4 та Олешківської гімназії. В цих учбових закладах навчається майже дві тисячі дітей! Причому школа № 4 знаходиться на Житлоселищі, а гімназія – в центрі міста, тож мова йде про різні райони.

- Я був на цій сесії, з депутатами обговорювали актуальні питання. Я вже не один раз на власному прикладі доводив, як нам необхідно працювати всім разом над тим, аби залучати до району державні кошти!розповідає депутат Херсонської обласної ради Євген Рищук.Тільки за останній період у розвиток району було направлено мільйони гривень. Відремонтовано дорогу М-14 Нова Маячка, на ремонт цієї ділянки виділено біля 24 млн грн., співфінансування маємо для громади Костогризового, для реконструкції вуличного освітлення було витрачено 840 тис грн., із яких 600 тис грн. – це державні кошти. Так само депутати підтримали й співфінансування двох сучасних майданчиків для майже двох тисяч дітей! Проект коштує 1 млн 800 грн, із яких 50 відсотків фінансує держава. Зараз я дізнаюся, що деякі депутати передумали віддавати ці кошти дітям, і хочуть їх перенаправити на якісь інші проекти! Мені цікаво, як ті політики зможуть дивитися дітям, батькам дітей в очі після такого? Я ще раз звертаюся до тих, хто загрався в політику: Шановні, дві тисячі дітей матимуть змогу займатися спортом! Ви мабуть забули, що там, де не будують школи, там будують тюрми?! Для школи, для дітей потрібно працювати, це моя чітка позиція!наголошує Євген Миколайович Рищук.

Окрім того, депутат звертається до своїх колег з тим, що не відомо, чи буде далі в державі працювати програма футболізації, та чи буде ще змога у держави виділити такі кошти.

Тим часом, ми поцікавилися у директорів навчальних закладів, що вони думають з даного приводу.

Деякі навчальні заклади Олешок хотіли самостійно впровадити проект з облаштування сучасного спортивного майданчика. Про це розповідає директор Олешківської гімназії – Ольга Лаухіна: «Ми останні 2-3 роки пробували свої сили в різних проектах, подавали й на різні Фонди, наприклад, до Фонду Кличка. Але поки що нам удача не посміхнулась, працюємо з тим, що маємо. Сучасний спортивний майданчик, з обладнанням, зі штучним покриттям – це наша мрія, і потреба в ньому колосальна. На території нашої гімназії майданчика, який би відповідав всім вимогам просто немає, це правда. І ми дуже зраділи, коли дізналися про проект з відкриття майданчиків по співфінансуванню. До нас неодноразово зверталися і школярі, і батьки, стосовно майданчика. Сподіваємось на позитивне вирішення цього питання – адже сучасний майданчик – це і якісні уроки фізичного виховання, і оздоровлення дітей, і можливість проведення змагань».

Що ж стосується інших шкіл, то тут одних сподівань замало. Директор спеціалізованої школи № 4 Тетяна Іващенко зізнається – у школі немає навіть звичайного обладнання для проведення уроків фізкультури, а відкриття спортивного сучасного майданчика для школярів – стало б справжньою вдачею: «За останні роки ніколи не вистачало коштів на оновлення всього спортивного реманенту. Скажу чесно, в нас з постійного «обладнання», яке використовують на уроках – тільки м’ячі. У спортивній залі навіть канату немає – старий порвався, на новий коштів не вистачає… Потреба у майданчику – давня і постійна. Про яке оздоровлення чи виховання, підходи до активного та здорового способу життя може йти мова, якщо ми не здатні запропонувати дітям гідні умови для цього? Спортивна база в навчальному закладі повинна бути – це добре розуміють і батьки, і вчителі, і учні. Віримо, що для нашої школи знайдуться і час, і кошти у влади для втілення давньої мрії школярів».

Спортивні майданчики зі штучним покриттям почали відкривати в області ще з минулого року. Наразі, такий об’єкт є в кожному районі – про це повідомляє заступник голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій: «У всій Херсонській області ми вже відкрили 26 спортивних майданчиків, вони є в майже в кожному районі. У деяких районах вже працює кілька подібних об’єктів. Програма по співфінансуванню таких проектів працює, маємо відкрити ще 12 майданчиків. Їх почнуть будувати в цьому році, а закінчать в 2019-тому. І зупинятися не збираємось – є проекти від ДФРР, є місцеві ініціативи. Тож, гадаю у 2019 році нам вдасться відкрити більше таких спортивних об’єктів. Зазвичай, їх будують при освітніх закладах – школах, невеликих стадіонах. Це робиться і для того, щоб було кому наглядати за станом майданчика, і, в першу чергу, для того, щоб об’єктом користувались школярі – підростаюче покоління. Для оздоровлення дітей, для того, аби їх зацікавити спортом і облаштовуються такі майданчики».

Нагадаємо, що з даного питання депутати райради голосували так:

 

 

Євген Рищук звертається до тих, хто загрався у політику

 

 

Маємо надію, що політикани таки схаменуться та не розпорошать кошти на свої власні політичні амбіції, адже кожен підпис за «так» чи «ні» прийдеться відповідати дивлячись в очі людям.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: