Херсон °C

Олешківська райрада загубила ключі

Новости » Общество
0
Олешківська райрада загубила ключіСьогодні у Олешківській райдержадмінстрації мало відбутися чергове засідання колегії. Однак, як у народному прислів’ї: «не так сталося, як гадалося».
Від зали засідань, де мала б відбутися колегія… не знайшлося ключів…
Подібний зрив засідання колегії голова РДА Олена Кравченко-Скалозуб повязує з позицією голови райради – Павла Потоцького. Перед усіма керівниками відділів та відповідальними чиновниками голова РДА Олена Кравченко-Скалозуб заявила про те, що голова райради Павло Потоцький заборонив проведення колегії у стінах райради:
- Нам вчора стало відомо, що голова райради заборонив проводити в сесійній залі колегію, там, де завжди вона була, і там, де є умови для проведення. Зараз він просто не бере слухавки, а сьогодні на колегії мали бути розглянуті питання - стосовно придбання вугілля школами (досі не придбано), звіт представників прокуратури щодо причетності представників РДА до злочинів, тощо.  Зала зачинена, ключів нема. Навіть за часів Януковича такого не було. Зараз відбувся зрив колегії. Будемо звертатися до правоохоронців, але наразі проводити засідання не можемо.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: