Херсон °C

У Чорнобаївці відкрили ще один спортмайданчик

Новости » Общество
0
В 2017 році Чорнобаївською сільською радою було розроблено та подано на конкурс розвитку територіальних громад проект «Будівництво вуличного майданчика для воркаута (workout)», який проводила Херсонська обласна рада. У тому ж році було отримано фінансування робіт за даним проектом від організаторів конкурсу (Херсонської обласної ради) та частково з бюджету сільської ради.
Основною метою проекту є: зміцнення здоров’я населення територіальної громади села шляхом створення умов для організації занять фізичною культурою та спортом у вільний від роботи та навчання час; збільшення кількості загальнодоступних спортивних місць для активного відпочинку, популяризація доступного вуличного спорту.Про це сільрада повідомляє у соцмережі.
20 листопада закінчено монтаж майданчику для воркауту та вуличними тренажерами, який цілком безпечний для тренувань на ньому мешканців села та людей з обмеженими фізичними вадами. Його розміщено в центрі села Чорнобаївка, розміром 21x15 метрів (315 м2). Комплекс тренажерів підібрано таким чином, щоб можна було розвивати майже усі групи м’язів. На ньому можна займатися спортом у вечірній та нічний час. Майданчик обладнаний сучасними ліхтарями, які працюють від сонячних батарей. У майбутньому планується провести благоустрій території та встановити гумове покриття. 
Завдяки реалізованому проекту у мешканців села з’явилася можливість займатися спортом у зручний для них час, відірвавшись від диванів та телевізорів. Адже здоров’я людини та розвиток спорту на селі – це одне з головних та пріоритетних завдань влади. Здорова громада – сильна країна.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: