Херсон °C

Бізнесменам повернули 652 мільйона гривень ПДВ

Новости » Общество
0

Бізнесменам повернули 652 мільйона гривень ПДВЗа 10 місяців 2018 року завдяки дієвому функціонуванню Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, процес повернення бюджетних коштів платникам став максимально прозорим. Як повідомили фахівці управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області Автономній Республіці Крим та м. Севастополі до реєстру відшкодування ПДВ включено 367 заяв на загальну суму 844,2 млн. гривень. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

З початку року 72 бізнесмена області отримали 652 млн. грн. бюджетного відшкодування ПДВ на рахунки платників у банках. Це на 60,5 млн. грн. більше, ніж торік. По 17 суб’єктам господарювання упереджено або відмовлено в бюджетному відшкодуванні ПДВ на суму 3,6 млн. гривень.

Майже 86,4 відсотків заявленої кожного місяця сум ПДВ перевіряється та узгоджується в результаті проведення камеральних перевірок та повертається на розрахунковий рахунок платника в 30 денний термін.

Відповідно до статті 200.7.3 Податкового кодексу України Електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ не має обмеженого доступу, він є публічним і відкритим.

 

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: