Херсон °C

В пункті пропуску «Тиса» вилучино 21 тонну гарбузового насіння

Общество, Экономика
0
В пункті пропуску «Тиса» вилучино 21 тонну гарбузового насінняПрацівники податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно із працівниками Національної Поліції в Херсонській області зупинили спробу незаконного експорту крупної партії сільськогосподарської продукції.
А справа була така. Нерадиві експортери однієї з фірм м. Херсона вирішили експортувати насіння гарбуза до Великої Британії. Покупцем цієї сільськогосподарської продукції є компанія – нерезидент, а керує нею громадянка України, яка проживає у м. Чоп. Саме таку інформацію спритні ділки зазначили в документах, наданих до митного оформлення. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

В пункті пропуску «Тиса» вилучино 21 тонну гарбузового насіння

Про те, що володіє та керує англійською компанією українка навіть не здогадувалася і дізналася від працівників податкової міліції. Під час спілкування з ними вона повідомила, що ніякого відношення до іноземної фірми не має, з керівником херсонського підприємства – фігуранта справи не знайома та жодних договорів з ним не укладала.
Усі ці хитросплетені схеми податківці та поліцейські встановили та викрили в рамках оперативного супроводження кримінального провадження.      
На підставі ухвали слідчого судді Херсонського міського суду на території пункту пропуску «Чоп» в зоні діяльності митного пункту пропуску «Тиса» Закарпатської митниці ДФС було проведено огляд автомобіля з причепом та обшуки. За їх результатами вилучено 21 тонну гарбузового насіння вартістю близько 1,4 млн. грн., яке компанія - продавець намагалась експортувати фіктивній британської компанії. Наразі слідчі дії тривають.
Слід попередити так званих «ділків» різноманітних плодоовочевих та інших сільськогосподарських груп, що працівники податкової міліції Херсонщини в подальшому  продовжать заходи з виявлення та припинення схем незаконного експорту сільськогосподарської продукції за територію України.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: