Херсон °C

Депутати обласної ради критикують діяльність Центру з обслуговування закладів освіти в Олешках

Новости » Общество
0
Депутати обласної ради Георгій Гаркуша, Василь Борисов та Ігор Дроговоз публічно розкритикували бездіяльність керівника Олешківського центру по обслуговуванню закладів та установ освіти Миколи Литвиненка у питаннях закупівлі вугілля, кухонного обладнання та проведення капітальних ремонтів шкіл. Це відбулося під час засідання колегії РДА в Олешках, - інформують у соцмережі.
Під час колегії було озвучено, що закупівля твердого палива до шкіл - не відбулася. Реакція депутатів облради була досить серйозною.
"Якщо я - керівник підприємства і справно сплачую всі податки до бюджету, чому я маю давати комусь їх красти? Особливо дитячі гроші", - обурився Ігор Дроговоз.
"Це - ворог народу, якщо діти залишилися в холодних школах. У Костогризовому - ні кілограма вугілля. Половина дітей у школі хворі. Якщо Литвиненко патріот України, хай сьогодні же подасть заяву на звільнення", - закликав Георгій Гаркуша.
"Прикро, коли ми кошти намагаємося в район заводити і допомагати всім напрямкам, а вони не використовуються. Це не патріотизм, а саботаж і недолугість", - сказав Василь Борисов.
Натомість представники РДА наголошують, що ніхто з Олешківської райради на засідання колегії РДА не приходить вже довгий час.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: