Херсон °C

Андрій Гордєєв готовий дати свідчення на поліграфі

Общество, Политика
0
Про це голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв повідомив 29 листопада під час засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк, яке відбувається у залі засідань Херсонської ОДА.
«Коли слідчі МВС пропонували дати свідчення, я запропонував дати їх під поліграф і відеокамери. Тому що я знав, що дуже велику політичну складову має цей злочин. На жаль, я особисто не встиг дати свідчення, тому що в мене було відрядження закордон. Але я готовий співпрацювати в будь-який момент. Слідчі СБУ це знають», - зазначив Андрій Гордєєв.
Також голова Херсонської ОДА подякував місцевим правоохоронним органам за оперативну роботу щодо розслідування нападу на активістку , який стався 31 липня 2018 року:
«Мною як головою Херсонської обласної державної адміністрації особисто було проведено 5 організаційних нарад з правоохоронними органами щодо розслідування цього жахливого злочину стосовно Катерини Гандзюк.  Хочу подякувати правоохоронним органам, зокрема, прокуратурі, особливо поліції, яка в свій час оперативно знайшла виконавців і організаторів цього злочину. Щодо координаційної роботи, ми цю роботу виконали вчасно, в повному обсязі. Зараз ТСК і суспільство володіє всіма прізвищами. Ці люди знаходяться під судовим слідством».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: