Херсон °C

Почесний Консул Швеції в Україні Карл Стурен розкритикував заяву нардепа Берези

Новости » Общество
0
Почесний Консул Швеції в Україні Карл Стурен розкритикував заяву нардепа Берези29 листопада під час першого засідання Ради регіонального розвитку почесний Консул Швеції в Україні Карл Стурен розповів про привабливість Херсонщини для ведення бізнесу, а також розкритикував заяву народного Борислава Берези після візиту ТСК у Херсон.
«Сьогодні тут присутні багато людей, які рухають розвиток зрошення з мертвої точки. Якщо порівнювати Херсонщину зі штатом Каліфорнія, який є самим розв'язуються в світі, то зрошувальні землі даного штату в 10 разів менше, ніж могли бути в Херсонській області. Регіон має потенціал 1,2 га на одну особу населення. Для цього існує вся необхідна інфраструктура. Якщо цей потенціал буде реалізований, то область буде самої зрошуваною територією в світі», - зазначив Карл Стурен.
Також він акцентував увагу на безпечному веденні бізнесу на Херсонщині: «У нинішній ситуації область - форпост не тільки для України, але і для країн ЄС. Ми як інвестори, не дивлячись на важкі часи у країні, дуже комфортно почуваємо себе в області».
Почесний Консул Швеції в Україні зауважив, що безпека регіону залежить від його керівництва: «Сьогодні голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв та Херсонської обласної ради Владислав Мангер проводять дуже важливий та значущий для Херсонщини форум щодо розвитку регіону. Керівники знаходяться цілковито у різних політичних партіях, але вони ніколи не дозволяють своїм прагненням та політичним чварам стати вище за безпеку області. Саме тому неприємно, що годину тому народний депутат України Борислав Береза виклав дуже негативний пост, який ставить його особисті політичні амбіції вище, ніж державна безпека України».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: