Херсон °C

На Херсонщині розпочалися тактичні навчання з територіальної оборони

Новости » Общество
0
Згідно Указу Президента України в десятьох прикордонних з Російською Федерацією областях України введений воєнний стан.
У зв’язку з цим посилено охорону та оборону важливих стратегічних об’єктів на території Херсонської області, як то: об’єктів державного значення, гідротехнічних споруд, мостів, транспортних вузлів, адміністративних будівель тощо. Виконання таких  завдань покладається на  підрозділи територіальної оборони.
У відповідності до Стратегічного плану застосування Збройних Сил України, з метою відпрацювання тактичних навчань сил територіальної оборони, підготовки особового складу підрозділів до виконання своїх завдань триває цикл полігонних тактичних навчань з військовозобов’язаними. Звертаємо увагу, що це – не мобілізація і не призов. Це – позапланові навчання.
У вересні поточного року більше 2000 мешканців Херсону та Херсонської області вже брали участь в аналогічних навчаннях з розгортання бригади територіальної оборони та виконання завдань в її складі. Ось і зараз, ті, хто вже має досвід, закріплять свої навички у виконанні функціональних обов’язків, нададуть допомогу новачкам та разом з ними пройдуть елементи бойового злагодження підрозділів. Про це інформує прес-служба Херсонської ОДА.
Термін проведення тактичних навчань – 10 діб, після яких учасники повернуться до своїх домівок та родин. Але якщо хтось відчує в собі зростання почуття патріотизму, національної свідомості, відповідальності за майбутнє держави, потяг до військової романтики – він матиме можливість безпосередньо під час проходження зборів або після їх закінчення укласти контракт на проходження військової служби за контрактом чи у військовому резерві.
Для підвищення мотивації до участі в тактичних навчаннях повідомляємо, що під час них військовозобов’язані забезпечуються безкоштовно за рахунок держави військовою формою одягу, харчуванням та розміщенням, а також медичним обслуговуванням у закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України.
Гарантується: збереження робочого місця;
Кмпенсується: середньомісячна заробітна плата (для працюючих) за час перебування у військовій частині, вартість проїзду до військової частини та у зворотному напрямку (за потреби);
Виплачується (залежно від працевлаштованості, наявності укладеного контракту та категорії особового складу): грошова винагорода за 10 діб підготовки –  в сумі до 1611,12 грн.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: