Херсон °C

Оголошено регіональний конкурс «Благодійна Херсонщина – 2018»

Новости » Общество
0
Асоціація благодійників України спільно з регіональним партнером оголосили старт прийому заявок на регіональний конкурс «Благодійна Херсонщина – 2018». Благодійники області навесні 2019 року будуть нагороджені спеціальними відзнаками конкурсу «Ангелами добра» та дипломами. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.
Асоціація благодійників України запрошує доброчинців, меценатів, волонтерів, громадські та благодійні організації, молодіжні спільноти Херсонської області номінуватися або номінувати своїх колег на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна». У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2018 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.
Асоціація спільно з регіональним партнером прагнуть через проведення цього конкурсу вшанувати кращих в країні та окремо у Херсонській області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.
Цього року Національна експертна рада конкурсу за результатом оцінювання заявок номінантів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться на урочистій церемонії «Благодійна Херсонщина - 2018» у Херсоні та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2018» у Києві. Церемонії нагородження пройдуть навесні 2019 року.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку (у форматі word) та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018»: konkurs.blago@gmail.com  до 15 березня 2019 року.  Додані до заявки оцифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможців і лауреатів конкурсу.
Заповнюючи заявку обов’язково вкажіть номінацію у якій хочете взяти участь. Перед тим, як обрати номінацію, ознайомтеся із Положенням «Про Національний конкурс «Благодійна Україна», або окремо з  витягом з Положення «Конкурсні номінації», де описана кожна із номінацій. За детальнішою інформацією звертатися за тел.: 067-164-04-11; e-mail: konkurs.blago@gmail.com, або за посиланням. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: