Херсон °C

Депутати облради хочуть внести зміни до правил двох обласних конкурсів

Новости » Общество
0
«Гуманітарна» комісія підтримала звернення заступника голови облради Оксани Рукавішнікової щодо внесення змін до Положень про проведення двох обласних конкурсів. Перші зміни стосуються обласного конкурсу проектів молодіжних громадських організацій Херсонської області. Оскільки у цьому році ні один поданий проект не відповідав умовам Конкурсу, то члени конкурсної комісії рекомендували депутатам внести певні зміни, пов’язані із спрощенням його умов. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.
Передусім, Оксана Рукавішнікова запропонувала розширити коло учасників, дозволивши приймати участь усім громадським організація, які реалізують проекти, спрямовані на підтримку молоді Херсонської області.
Окрім цього, заступник голови облради ініціювала зменшення відсотку співфінансування проекту за рахунок самих учасників (власні кошти громадських організацій, кошти організацій-партнерів, благодійні внески, кошти з інших не заборонених законом джерел). Якщо в цьому році співфінансування проекту становило 25% від громадської організації-учасника Конкурсу, то в наступному пропонується всього-на-всього 5%.
Що стосується змін до другого Положення – конкурсу журналістських робіт «Впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади», то члени комісії підтримали нові терміни проведення Конкурсу. Якщо в 2018 році конкурсний рік проходив у період від офіційного оголошення про нього на офіційному сайті Херсонської обласної ради до 30 вересня, то в новій редакції – конкурсні роботи мають бути опубліковані у період з 1 жовтня попереднього року до 30 вересня поточного року.
Також члени «гуманітарної» комісії погодилися з тим, що членом конкурсної комісії не може бути особа, яка є близькою особою або членом сім’ї учасника Конкурсу. У разі конфлікту інтересів член конкурсної комісії не бере участі в оцінюванні та голосуванні конкурсної комісії.
Попри це, депутати полегшили систему оцінювання конкурсних робіт, змінивши її із 100-бальної на 10-бальну. Звичайно, переможцями та призерами стають учасники, конкурсні роботи яких набрали найбільшу кількість балів. Проте, у разі однакової кількості балів – результати Конкурсу визначаються більшістю голосів від присутніх членів конкурсної комісії. Якщо ж думки розділяться, то вирішальним стане голос головуючого.
Врахувавши досвід проведення першого Конкурсу, депутати вирішили, що у разі надходження на Конкурс за однією номінацією конкурсних робіт у кількості, меншій ніж призових місць, то конкурс по цій номінації не проводиться.
Загалом у ході вчорашнього засідання постійна комісія з питань міжнаціональних відносин, культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, курортно-туристичної діяльності розглянула понад 40 питань порядку денного.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: