Херсон °C

У Херсоні поліцейські розповіли молоді про їх права та обов’язки

Новости » Общество
0

У Херсоні поліцейські розповіли молоді про їх права та обов’язкиДільничні офіцери поліції сектору превенції Херсонського відділу поліції Ілля Іващенко та Олексій Грішин завітали до учнів Херсонського музичного училища, щоб нагадати творчій молоді про їх права та обов’язки, загальні правила безпеки та відповісти на можливі запитання. Про це повідомляє 

відділ комунікації поліції Херсонської області.

 

Поліцейські не тільки роз'яснили хлопцям і дівчатам їх права і обов'язки, а й нагадали про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення злочинів і правопорушень. Учні дізналися, як себе поводити і куди слід звертатися в разі порушення їх прав. Також дільничні зосередили особливу увагу дітей на правилах поведінки в громадських місцях і на вулиці. Підліткам повідомили телефонні номери служб, за якими вони можуть отримати правові консультації та повідомити про свої проблеми. Також поліцейські застерегли школярів від вступу в різноманітні антисоціальні групи в соцмережах, розповіли про шкоду тютюнопаління та вживання алкоголю.

- Дітям у підлітковому віці особливо необхідна увага, підтримка та допомога від дорослих, - зазначив дільничний офіцер поліції Ілля Іващенко. - Тому під час таких зустрічей з учнями ми не лише розповідаємо про кримінальну та адміністративну відповідальність, а й за необхідності надаємо дітям правові консультації і допомогу в різних життєвих ситуаціях.

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: