Херсон °C

Працівник бібліотеки виборов премію в номінації «Кращий блогер 2018 року»

Новости » Общество
0

Працівник бібліотеки виборов премію в номінації «Кращий блогер 2018 року»Вручення грамот та пам’ятних сувенірів у номінаціях на здобуття звання «Кращий блогер 2018 року» відбулось 27 грудня 2018 року в приміщенні кафе «Чайна карта», що на вул. Суворова в місті Херсоні. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облради.

Серед номінантів був також і працівник соціокультурного сектору Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся ГончараКостянтин Капошилін, який здобув нагороду у номінації «Амброзія року» за серію публікацій та вдало проведену інформаційну кампанію проти вирубки зелених насаджень для встановлення рекламної конструкції по вул. Гімназичній в місті Херсоні.

Нагадаємо, що в жовтні 2018 року в Херсоні було видалено шість багаторічних дерев, замість яких в той же день було споруджено рекламну конструкцію. Як потім було виявлено, рекламна конструкція встановлена без належних документів, а на частину знищених дерев дозвіл на вирубку не надавався.

В ході проведеної інформаційної кампаніїКостянтину Капошилінувдалося привернути значну увагу небайдужих мешканців Херсона та ЗМІ до цього інциденту. За результатами проведеної кампанії на місці знищених зелених насаджень херсонцями було висаджено 13 дерев, а згідно отриманого коментаря від Херсонського міського голови, ним було підписано Розпорядження про демонтаж незаконно встановленого «Білборду».

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: