Херсон °C

В області продовжується реалізація проекту, щодо регулювання цін на інсулін

Новости » Общество
0
Департаментом охорони здоров'я Херсонської ОДА з початку 2019 року продовжується реалізація пілотного проекту щодо запровадженого державного регулювання цін на препарати інсуліну. Про це йдеться на сайті Департаменту.
З огляду на те, що відпуск препаратів інсуліну буде здійснюватися аптечними закладами, представників аптек просять вже зараз долучатися до реалізації цього проекту.
Департамент охорони здоров’я ОДА вже розпочав прийом заяв від суб'єктів господарювання, якими буде здійснюватися відпуск лікарських засобів інсулінів, для формування реєстру пацієнтів, що потребують інсулінотерапії.
«Просимо направити заяву в довільній формі з підписом від суб'єктів господарювання, якими буде здійснюватися відпуск лікарських засобів інсулінів, на адресу Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації (м. Херсон,  вул. 295 Стрілецької дивізії, буд. 21, тел/факс 42-03-59 e-mail:  dp-health@khoda.gov.ua) у термін до 10 січня 2019 року з підтвердженням наявності визначених чинним законодавством умов для зберігання інсулінів, можливості забезпечення холодового ланцюга, наявності цілодобового інтернет зв’язку, умов забезпечення безперебійного енергоживлення у закладі, наявності окремого комп’ютера для ведення обліку інсулінозалежних осіб», - повідомляє керівник Департаменту Віктор Короленко.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: