Херсон °C

Упродовж року аграрії сплатили за права оренди на землю понад 5,5 млн. грн.

Новости » Общество
0
Упродовж 2018 року аграрії придбали на торгах права оренди на 86 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею майже 4 тис. га у 17 районах Херсонської області. Про це інформує Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.
Найбільше – 16 земельних ділянок для ведення товарного сільгоспвиробництва загальною площею 722,8 га, передали в оренду з торгів у Генічеському районі. Друге місце за кількістю придбаних прав оренди посів Олешківський район, на території якого в оренду передали 12 земельних ділянок для ведення фермерського господарства та товарного сільськогосподарського виробництва на площі 215,4 га. 
Однак, найпривабливішою для сільгоспвиробників стала земля у Новотроїцькому районі. Загальна площа набутих тут прав оренди лише на 9 земельних масивів склала близько 1,7 тис. га. 
За результатами проведених у 2018 році земельних торгів розмір орендної плати в середньому по області зріс із 8 до 15,56 % від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а до місцевих бюджетів надійшло 5 545 159,98 грн. орендної плати лише за перший рік користування земельними ділянками. Це на 2 693 792,47 грн. перевищує стартовий розмір.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: