Херсон °C

Виконавча служба Херсонщини стягнула більше 13 млн. грн. боргів

Новости » Общество
0
Станом на 1 грудня 2018 року в провадженні державних виконавців територіальних відділів державної виконавчої служби Херсонської області на примусовому виконанні перебувало 438 виконавчих документів про стягнення заборгованості по заробітній платі (та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами) на загальну суму майже 13,37 млн. грн.
Завершено у 2018 році – 133 провадження на суму 4,3 млн. грн. Фактично виконано – 89 виконавчих проваджень на загальну суму 1,97 млн грн. Всього стягнуто у звітному періоді 2,5 млн. грн.  Про це інформує Головне територіальне управління юстиції Херсонської області. Станом на 1 грудня поточного року залишок складає 305 виконавчих проваджень на суму 8,5 млн. грн., з них зупинено 88 на суму 2,7 млн. грн.
На кінець звітного періоду найбільшу заборгованість по заробітній платі мають такі підприємства: 
1. ДП "Новотроїцький елеватор" (Сума заборгованості за виконавчими документами на звітну дату: 3 133 981; Кількість виконавчих документів на звітну дату: 151)
2. ДП "Центральне конструкторське бюро "Ізумруд" (Сума заборгованості за виконавчими документами на звітну дату: 2 888 415; Кількість виконавчих документів на звітну дату: 89)
3. ПП "Лартіс" (Сума заборгованості за виконавчими документами на звітну дату: 537 741; Кількість виконавчих документів на звітну дату: 1
).
Виконавча служба має позитивні приклади виконання виконавчих документів про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами протягом грудня, зокрема: у відділі примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби міста Херсон перебуває виконавче провадження про стягнення заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами по якому надійшли кошти в сумі 9 600 грн., стягнуті з ДП «Новотроїцький елеватор».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: