Херсон °C

Путілов про реакцію суспільства на початок президентської кампанії

Новости » Общество
0
Путілов про реакцію суспільства на початок президентської кампаніїЗазвичай період новорічних свят вважається мертвим сезоном в політиці. Усі відпочивають, а новини про політиків - це обговорення їх постів в соцмережах про місце і вартість відпочинку. Але нинішній новий рік вже став виключенням.
- Президентська виборча кампанія увірвалася у наше життя в новорічну ніч, - вважає Андрій Путилов. 
Він висловив думку, що це спланована і добре продумана технологами акція. А реакція суспільства - це показник того, що українці, які стільки часу мають можливість спостерігати, що відбувається в українській політиці, так і не навчилися вникати і аналізувати. 
- Взаємна зневага, повне неприйняття альтернативної точки зору - ось що спровокували політики, - говорить Андрій Путилов. - Навіть поверхневий аналіз історій з Саакашвілі, Тимошенко, Гриценко, а тепер з Зеленским показує, що політтехнологи вміло перемикають нас з однієї теми на іншу. Інтерес до політика спалахує, проходить, і так по колу. Але найстрашніше, особисто для мене, - це агресія, яка скрізь. Зараз я не говорю про прибічників якогось кандидата або політичної сили. Агресія панує в суспільстві, а на такому фоні навряд чи комусь вдасться об'єднати країну і дати кожному надію на те, що зміни можливі. У цьому політичному передвиборному сезоні бажаю усім нам зваженості і не впадати в істерику.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: