Херсон °C

Ярослав Шанько: «Ювенальні поліцейські упродовж зимових канікул дбали про безпеку дітей»

Новости » Общество
0
В Херсонській області завершилися загальнодержавні профілактичні заходи «Канікули», які тривали з 26 грудня 2018 року по 13 січня цього року. Заходи проводилися з метою забезпечення публічної безпеки і порядку під час зимових канікул, профілактики правопорушень серед дітей, дотримання закладами торгівлі вимог законодавства щодо заборони продажу неповнолітнім тютюнових та алкогольних виробів. Про це інформує відділ комунікації поліції Херсонської області.
За понад два тижні працівники відділу ювенальної превенції виявили 145 порушень адміністративного законодавства, пов’язаних з неповнолітніми. За продаж дітям алкогольних та тютюнових виробів до адміністративної відповідальності притягнуті 18 підприємців, у відношенні 24 дорослих були складені адмінпротоколи за доведення неповнолітніх до стану сп’яніння. Поліцейські вивили 17 підлітків, які курили тютюнові вироби у заборонених місцях. 19 протоколів були складені відносно неповнолітніх, які розпивали пиво та спиртні напої у громадських місцях. Крім того, працівники поліції перевіряли розважальні заклади на наявність там дітей після 22:00. П’ятьом неповнолітнім поліцейські перервали відпочинок і повернули їх додому.   
Як повідомив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько, за час операції «Канікули» ювенальні поліцейські розшукали за добу та повернули батькам 17 дітей, які з різних причин втекли з дому. Наймолодшій дитині 9 років, найстаршому хлопцю 17 років.  
Ювенальні поліцейські спільно з працівниками служб у справах дітей відвідали 150 родин, які опинилися у складних життєвих обставинах і у яких виховуються 240 дітей. За результатами перевірок 56 батьків притягнуті до адміністративної відповідальності за неналежне виховання малечі. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: