Херсон °C

На Херсонщині стартував конкурсу «Кращий пожежний – це ти обережний»

Новости » Общество
0

На Херсонщині стартував конкурсу «Кращий пожежний – це ти обережний» У рамках співпраці ДСНС України з Добровільним пожежним товариством України у 2019 році для дітей оголошено Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків і декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику на тему: «Кращий пожежний – це ти обережний». Його учасниками можуть бути діти віком від 6 до 18 років. В області конкурс триватиме до 7 березня, а далі роботи переможців подаватимуться на 3-й Всеукраїнський завершальний етап. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Херсонській області.

За умовами роботи мають виконуватися на теми (на вибір):

1. Запобігання пожежам від необережного поводження з вогнем;

2. Захист дітей від пожеж та інших надзвичайних ситуацій;

3. Робота, навчання й побут професійних пожежників – рятувальників, працівників ДПТ України, дружин юних пожежників;

4. Заняття пожежно-прикладним спортом;

5. Пожежі в побуті та на виробництві, лісові пожежі й на хлібних полях;

6. Правила поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

До робіт художньої творчості відносяться малюнки виконані різними художніми засобами (фарбами, олівцями, фломастерами, крейдою та ін.)

До робіт декоративно - прикладної творчості відносятьсякомпозиції виконані за допомогою: аплікації, колажу, вишивки, в’язання, батику, бісероплетіння, випалювання, художньої різьби, чеканки, ліплення, вітражу, іграшок та ін.

Служба порятунку Херсонської області та обласна організація добровільного пожежного товариства України бажає успіху учасникам Всеукраїнського конкурсу і чекає на оригінальні творчі роботи.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: