Херсон °C

Новотроїцький ЦНАП працює над заявкою на модернізацію

Новости » Общество
0
У Новотроїцькому районному ЦНАПі працюють над проектною заявкою на конкурс в межах другого компоненту Програми «U-LEAD з Європою», прийом яких завершується 31 січня 2019 року. Про це інформує в соцмережі керівник Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Силюкова.
«Новотроїцький район, незважаючи на його успішність, нажаль, не має на сьогодні жодної об'єднаної територіальної громади. Але саме з підготовкою проекту по модернізації ЦНАПу зайвий раз розмірковуємо про необхідність реформ в районі, тому що зараз, можна сказати, «пощастило», коли й не ОТГ дозволили брати участь у конкурсі. Проте, це скоріше виключення, ніж правило.
За останні два з половиною роки ми, будучи в різних статусах - і як консультанти Офісу реформ, і як Центр розвитку місцевого самоврядування провели величезну кількість обговорень та зустрічей, півроку тому замахнулися навіть на дебати. І здавалося, ось воно, щастя. Проте Новотроїцька ОТГ залишається мрією, найактивніша Чкалівська сільська рада ніяк не може домовитися з сусідами, і можна лише здогадуватися, скільки можливостей втрачено з першої ініціативи 2015 року
», - йдеться у повідомленні.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: