Херсон °C

Спеціальна робоча група перевірить роботу автостанцій і перевізників області

Новости » Общество
1
Сьогодні, 25 січня, в облдержадміністрації відбулась робоча нарада щодо вирішення проблемних питань маршрутних перевезень по Херсонській області під керівництвом начальника управління транспорту та зв’язку ОДА Валерія Соценка.
На нараді були присутні представники всіх контролюючих органів, перевізники й громадські активісти. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.
В ході обговорень було прийняте рішення про створення 28 січня робочої групи, яка за участі правоохоронних органів здійснить перевірку роботи автостанцій і перевізників. Присутній на нараді народний депутат України Федір Негой запропонував перевірити усі автостанції Херсонської області. Його пропозицію підтримали.
«Починаючи з наступного тижня, буде складено календарний графік виїзних перевірок, за результатами яких будуть прийняті рішення відповідно до чинного законодавства», - підсумував начальник управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації Валерій Соценко.


Loading...

1 комментарий

Надежда 25 января 2019 15:54
Добрый день,с автостанции на Маяковского ходит маршрутка на Кирово Бериславского р-на, от иксоры, ломается это корыто каждый день, а нельзя ли в это несчастное Кирово пустить хоть через день, но наверняка.Это уже крик души
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: