Херсон °C

На модернізацію ліфта в Херсоні витратили понад 1 млн. грн. – мешканці будинку й досі ходять пішки

Новости » Общество
0
У будинку №30 по Кіндійському шосе у Херсоні не працюють ліфти у 4-х під'їздах. Однак, у 2018 році з міського бюджету були виділені кошти на «повну модернізацію підйомників» - принаймні про це інформує Департамент ЖКГ міста. На це було витрачено понад 1 мільйон бюджетних коштів – а підйомники так і стоять і ними наразі не користуються.
Як виявилося, до мешканців будинку виїхали чиновники з профільного Департаменту та навіть депутати міськради.  У ході розмови з’ясувалося, що проблема не у міських чиновниках та навіть не в комунальниках – а в організаціях – які виконували ремонт та обслуговують ліфти.  Принаймні, саме так стверджують у Департаменті ЖКГ.
«Будемо шукати компроміс у вирішенні проблеми, і обов'язково з урахуванням інтересів жителів багатоповерхівки», - наголосив керівник Департаменту ЖКГ міста Олексій Войтенко, і додав, що ліфтове питання будинку №30 по Кіндійському шосе винесене на засідання депутатської комісії з питань ЖКГ міської ради.
На жаль, думок мешканців будинку, Департамент ЖКГ не оприлюднив. Як і не пояснили чиновники, в чому ж суть проблем з обслуговуючими організаціями. Не вказано також коли відбудеться засідання депутатської комісії, адже останнім часом депутати їх то відміняють, то переносять…
Тож, мешканцям вказаного будинку, певно, ще довгенько доведеться долати пішки всі поверхи. Поки чиновники з міськради шукатимуть той омріяний компроміс...
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: