Херсон °C

Громадянська мережа ОПОРА зустрічалися з поліцейськими

Новости » Общество
0

Громадянська мережа ОПОРА зустрічалися з поліцейськимиРобоча зустріч, яка відбулася сьогодні в обласному главку поліції, була присвячена обговоренню проблемних питань, пов’язаних з дотриманням законодавства під час передвиборчої кампанії з виборів Президента України. Про це інформує відділ комунікації поліції Херсонської області.

В обговоренні взяли участь керівники структурних підрозділів Головного управління Національної поліції області та координатор довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області Максим Єлігулашвілі. Головною метою зустрічі стало досягнення взаємодії у запобіганні, фіксації та своєчасному реагуванні на випадки порушень виборчого законодавства.

Як зазначив керівник управління превентивної діяльності обласного главку поліції В’ячеслав Шинкарьов, працівники поліції Херсонщини готові забезпечити належне реагування на повідомлення відповідного характеру. Заяви детально перевіряються і вживаються відповідні заходи. Так, працівниками поліції вже були складені 3 адміністративних протоколи за ч.2 ст. 212-13 КУпАП «Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск». Загалом районними підрозділами поліції з початку передвиборчої кампанії зареєстровано 13 повідомлень щодо виборчого законодавства. Остання заява надійшла 26 січня до чергової частини Скадовського відділення поліції щодо пошкодження майна однієї з політичних партій. Наразі за даним фактом проводиться перевірка.

В свою чергу під час зустрічі Максим Єлігулашвілі запевнив поліцейських, що представники Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області готові допомагати поліції у вирішенні проблем. І першим кроком буде проведення найближчим часом з особовим складом тематичних занять і тренінгів.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: