Херсон °C

Високопільська та Горностаївська ОТГ придбали спецтехніку

Новости » Общество
0
Високопільська та Горностаївська ОТГ придбали спецтехнікуВисокопільська об’єднана територіальна громада за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад придбала спецтехніку та обладнання для КП «Високопільський комунсервіс». Загальна вартість проекту склала понад 1,8 млн грн, у тому числі за рахунок субвенції, передбаченої для Високопільської ОТГ – 1756,6 тис грн та за рахунок місцевого бюджету – 70,066 тис грн. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.
Горностаївська ОТГ, за рахунок субвенції придбала шкільний автобус вартістю понад 1,8 млн грн, спецтехніку для Горностаївського комбінату комунальних підприємств, на загальну суму 2 млн 340 тис грн, а також трактор для Славненського комунального підприємства «Джерело», який коштує  понад 500 тис грн. Загальна вартість проектів склала більше 5,5 млн.  грн, у тому числі за рахунок субвенції, передбаченої для Горностаївської ОТГ – 4918,3 тис грн, а з місцевого бюджету – 609,6 тис грн.
Слід зазначити, що всі ОТГ області готові до відкриття об’єктів, які реалізовувалися за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: