Херсон °C

Табір «Білі крила» під Скадовськом можуть віддати в оренду військовим

Новости » Общество
0
Депутати Херсонської обласної ради на засіданні комунальної комісії детально розглянули звернення командування Морської піхоти військово-морських Сил України про розміщення уздовж Чорного та Азовського морів, щодо виділення для цих цілей, на умовах оренди табір « Білі крила» в с.Цукури Скадовського району.
За словами депутатів обласної ради, цей табір розташований за межами міста Скадовськ. Стан табору, м’яко кажучи, плачевний. У корпусах почали вирізати електропроводку, у приміщеннях, які були відремонтовані - знімають вікна і двері, електротехнічне обладнання вирізано. Там зараз є охорона, але цивільних осіб недостатньо. На думку депутатів облради, наявність військових формувань там, на місці, дозволить посилити позиції. З цим погодився і депутат обласної ради Микола Ставицький:
- Цей об’єкт є досить стратегічним. Для військовослужбовців, які там перебуватимуть - там вистачить місця для 300 чоловік, будуть створені комфортні умови, і це буде потужна бойова одиниця.
Щоб запустити процес - потрібне рішення депутатів обласної ради та грошова експертна оцінка майна. Тож, члени комісії проголосували «за» проведення грошової оцінки табору, а також за передачу майна в майбутньому в оренду. При цьому депутатами було зазначено, що процедура передачі в оренду має бути детально вивчена.

Табір «Білі крила» під Скадовськом можуть віддати в оренду військовим

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: