Херсон °C

Олександр Співаковський про важливі питання

Новости » Общество
1

 

Олександр Співаковський про важливі питанняПід час сьогоднішньої засіданні колегії Херсонської обласної державної адміністрації розглядали одне, але вкрай важливому питанню для жителів усієї Херсонщини – шляхам реалізації Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023 роки. Народний депутат Олександр Співаковський підкреслив, що це дуже вагоме питання для Херсонщини:

«Сьогодні відбулось засідання колегії Херсонської обласної державної адміністрації, в якому взяли участь представники сільських, селищних, міських та районних рад. Розглядались важливі для розвитку регіону питання: обласна програма боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023рр, покращення інфраструктури - стан доріг, зовнішньоекономічна діяльность. На жаль, щорічно у Херсонській області виявляється більше 4 тис. нових випадків і помирає від раку понад 2 тис. осіб, з них до 30% - особи працездатного віку. Гостро стоїть питання збереження людського життя та профілактики захворювань. В 2018 році вже було виділено 42 млн. на придбання сучасного обладнання для обласного онкодиспансеру, але цього недостатньо, бо життя людини - це найвища цінність в державі. Якісні медичні та освітні послуги, розвинена інфраструктура сприятимуть збереженню людського капіталу на півдні України. Реформи, які реалізуються в Україні, спрямовані на розвиток громад, які можуть безпосередньо фінансово покращувати своє життя, обираючи ті чи інші пріоритети. Реформа децентралізації влади - одна з найуспішнішних. Вибір за кожним. Про це вчора говорилось і на всеукраїнському форумі "Ми - Україна". Я підтримую рішення Президента України Петра Олексійовича Порошенка балотуватись на другий термін. Зроблено чимало, обрано шлях розвитку. Але швидких змін не буває, ми поступово відбудовуємо державу, відроджуємо армію, створили основи духовної незалежності. Бо, дивлячись на розвиток цивілізації, бачимо, що лише ті країни процвітали, залишались на мапі, які мали єдину помісну церкву. Іншого шляху не буде. Україна має і величезну підтримку на міжнародному рівні, але важливо, щоб молодь залишалась в регіонах, відбудовувала країну. Але для цього потрібна інфраструктура, якісна медицина та якісна освіта. І це залежить від наших спільних рішень. І тоді Херсонщина повернеться в лідери».

Loading...

1 комментарий

Волынец Роман 30 января 2019 22:22
Александр Спиваковский говорит об успехах БПП и самого порошенко но...
но ощущается не успех а проигрыш, проигрыш от засилия коррупции в частности. Коррупционер Чемерис Игорь Михайлович - прокурор, сам учится у Спиваковского в вузе, он защищает диссертацию. Нашей семье этот прокурор принес много горя и оскорбления, нанес нам огромный моральный ущерб. Такого не происходило при Януковиче и мы задаемся мыслью о том, где же те перспективы о которых говорит Спиваковский? Что может прогарантировать он и за что агитирует?
Против меня Волынца Романа Петровича сфабриковано уголовное дело, требовали от меня 2500 долларов из которых 500 долларов прокурорам и 2000 заявителю Юрию Захарову за закрытие уголовного дела за поломанный мизинчик якобы у Захарова, хотя это он Захаров бросил меня спиной об асфальт когда я был на Фабрике с моей женой беременной вторым ребенком тогда и с сыном в возрасте 1 год! Это он Захаров на анс напал а не мы на него!!! Прокуратура развернула ситуацию на 180 градусов, привлекла лжесвидетеля Попова которого нет на видео!!! Это катастрофа для страны - такой разгул коррупции!!!
Спиваковский говорит, что мол Порошенко достоен второго срока?! Я незнаю кто именно и действительно достоен но такой разгул коррупции это крах и нам, нашей семье такое точно ненужно. Вероятнее всего сам спиваковский "вас-вась" с этими ребятами из прокуратуры и прочими нечистыми на руку и все они игроки одного клуба, это клуб пожирателей Украины.
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: