Херсон °C

Плитку на набережній Ушакова за 2,5 млн. грн. не замінять – Департамент ЖКГ відмінив торги

Новости » Общество
0
Ще в середині грудня 2018 року Департамент житлово - комунального господарства Херсонської міської ради оголосив тендер на реконструкцію плиткового покриття Набережної по Ушакова в Херсоні.
Однак, вже 27 грудня - мало не в останній робочий день року - торги було відмінено. Причиною, згідно інформації на порталі Dozorro, - стало «скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг». Причому, в протоколі засідання працівників Департаменту, який є у відкритих джерелах, не вказують на скільки скоротилося фінансування. Напередодні, за ці роботи Департамент пропонував заплатити 2,5 млн. грн. Скільки ж коштів забрали з цих цілей та головне питання - куди вони пішли - невідомо. Адже в документах Департаменту конкретна сума, на яку скоротилося фінансування – не вказана.
Судячи з бесіди замовника та виконавця на порталі Dozorro, реконструкція плитки на Набережній мала на меті ще й заміну лавок та урн. Замінити мали не лише плитку, а ще й встановити урни для сміття (10 штук) та 24 лавки двох різних типів. Нових торгів Департамент ЖКГ Херсона поки що не оголошував.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: