Херсон °C

Андрій Гордєєв привітав владику Даміана з Днем народження

Новости » Общество
0
Андрій Гордєєв привітав владику Даміана з Днем народження31 січня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїм першим заступником Дмитром Бутрієм привітав високопреосвященного владику Даміана з 88-річчям, яке священнослужитель відзначав днями раніше – 29 січня. Про це повыдомляэ прес-служба ХОДА.
Ставши архієпископом Херсонським і Таврійським, Даміан словом Божим благословляв наших громадян і давав праведні настанови. Своєю увагою він нікого не оминав, бо в кожній людині бачив дитину Божу. Господь наділив владику потужною силою Віри і Надії, і він зміг передати Віру тим, хто шукав Бога і зумів донести Надію тим, хто її втратив.
У минулому році рішенням Священного Синоду його було відправлено на покій. Але і після цього, незважаючи на поважний вік, владика Даміан став безпосереднім учасником становлення незалежної Православної Церкви України та взяв участь в Об’єднавчому соборі.
«Владика переконаний, що віра має об’єднувати, не залежно від національності та мови. Саме тому він присвятив більш ніж півстоліття служінню Господу й церкві. Цінуємо величезний вклад високопреосвященного архієпископа до процесу становлення Православної Церкви України на Херсонщині! Від щирого серця бажаю владиці Даміану здоров'я, міцності духу та Божої благодаті! Многая літа!», - наголосив Андрій Гордєєв.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: