Херсон °C

Художниця Світлана Білецька та її учениці представили майже 50 робіт

Общество, Культура
0
Художниця Світлана Білецька та її учениці представили майже 50 робіт5 лютого в «Галереї життя» Херсонського обласного онкологічного диспансеру відкрилася виставка робіт херсонської художниці Світлани Білецької та її самобутніх і самостійних учениць. Експозиція «Дотик неба» складається із майже 50 акварельних робіт.
«Відкриття арт-простору у нашому диспансері відбулося 3 роки тому на початку лютого, і сьогодні «Галерея життя» приймає вже 24 виставку. «Галерея життя» створювалася для психологічної підтримки пацієнтів закладу, для зняття професійної напруженості серед працівників онкодиспансеру та для знайомства всіх нас із видатними, талановитими земляками, митцями Херсонщини» - зазначила головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

Художниця Світлана Білецька та її учениці представили майже 50 робіт

 

Художниця Світлана Білецька та її учениці представили майже 50 робіт

 

Художниця Світлана Білецька та її учениці представили майже 50 робіт

Світлана Білецька – членкиня Спілки художників України. Вже багато років вчить учнів Художньої школи малювати та виховує юні таланти. «У Художній школі я вчу діток різного віку, але коли запропонували попрацювати із дорослими, мені ця ідея одразу сподобалася. Неймовірне задоволення навчати людей, які по-справжньому знають чого хочуть. Коли дорослі малюють, вони стають навіть щасливішими ніж діти» - розповіла Світлана Анатоліївна. «Для виставки ми підбирали роботи радісні та оптимістичні для того, щоб підняти настрій. У когось ці роботи можуть пробудити спогади, якісь бажання... Але те, що вони підтримують та надихають – це точно» - поділилася художниця.
До «Галереї життя» разом зі Світланою Білецькою завітали дві співавторки виставки – Ольга Левицька та Наталія Труфакіна. Майстрині розповіли, що сьогодні їх професії напряму не пов’язані з творчістю, але процес написання картин для них залишається справжнім задоволенням. Світлана Анатоліївна прийшла на виставку з подарунками – більше 20 її акварельних робіт відтепер прикрашатимуть стіни Херсонського обласного онкологічного диспансеру.
Виставка «Дотик неба» триватиме протягом місяця. А найближчим часом Світлана Білецька проведе майстер-клас з акварелі для працівників та пацієнтів онкодиспансеру.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: