Херсон °C

Концесія Херсонського морпорту збільшить надходження на 55 млн. грн.

Новости » Общество
0

Концесія Херсонського морпорту збільшить надходження на 55 млн. грн.Сьогодні, 8 лютого, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв обговорив із заступником Міністра інфраструктури України Віктором Довганем і Тарасом Бойчуком, головою Проектного офісу з питань державно-приватного партнерства «SPILNO», питання концесії Херсонського морського торгового порту. Також взяли участь в обговоренні в.о. директора цього підприємства Олександр Сухин та в.о. начальника Херсонської філії ДП «Адміністрація морських портів України» Володимир Гаращенко. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Херсонський морський торговельний порт розташований у гирлі річки Дніпро, 28 км від Дніпро-Бузького лиману та 90 км від Чорного моря. Доступ до порту з річки, залізниці та автомобільних доріг робить його привабливим мультимодальним вантажним хабом. Але обмежений потенціал порту вимагає залучення додаткових фінансових ресурсів для його розвитку, зокрема, шляхом передачі його в концесію в рамках державно-приватного партнерства.

Замміністра переконаний, що такі проекти виправдали себе і успішно реалізовуються в економічно розвинутих країнах, а також тих, що відбудовують національну економіку в несприятливих умовах.

Державно-приватне партнерство дозволить залучити приватний капітал в інфраструктуру у стислі строки, а також забезпечити стрімке економічне зростання. Фахівці прогнозують збільшення надходжень до місцевого бюджету на 55 млн грн.

«Розвиток Херсонського морського торгового порту стратегічно важливий для області. Він залежить від модернізації інфраструктури, покращення ефективності управління персоналом, зменшення корупційної складової та інших чинників, які забезпечує саме концесія», - переконаний голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Крім того, учасники зустрічі обговорили спорудження компанією «НІБУЛОН» нового глибоководного морського порту на Дніпровському лимані поблизу села Олександрівка Білозерського району, стан автошляхів області, будівництво шляхопроводу по проспекту Адмірала Сенявіна і вулиці Залаегерсег у Херсоні та спортивних майданчиків по області, а також створення туристичного комплексу на березі Чорного моря «La Perla Azzurra».

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: