Херсон °C

Мангер вважає, що до кінця року на базі існуючого онкодиспансеру Центр буде відкрито

Новости » Общество
0

Мангер вважає, що до кінця року на базі існуючого онкодиспансеру Центр буде відкритоСьогодні відбулась чергова сесія Херсонської облради. Голова обласної ради Владислав Мангер подякував депутатам, що проголосували створення обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023 роки.

«Сьогодні Херсонська обласна рада проголосувала за одну з найголовніших програм, які ми коли-небудь приймали. Вона стосується боротьби з онкозахворюваннями в Херсонській області.
Дані вражають і збентежують. Щорічно страшний діагноз виявляють більш ніж у 4000 жителів Херсонської області, майже 2000 помирають. Сьогодні на обліку Херcoнcькoгo обласного онкологічного диспансеру знаходяться майже 29000 хворих. Проте від раку МОЖНА вилікуватися!
Скоро вже два роки як облрада і ХОДА оголосили війну цій хворобі. У сучасному світі діагноз «онко» - не вирок. Тож ми твердо вирішили привезти той «сучасний світ» до Херсонщини. Завдяки рішенням, які підтримують депутати, нещодавно в закладі з’явилися ультразвукова діагностична система (2,3 млн грн) та лінійний медичний прискорювач виробництва США (41870000 грн).

Та головне навіть не це. І обласна державна адміністрація, і обласна рада об’єднали зусилля заради створення в Херсоні Південного регіонального онкологічного центру променевої терапії, де зможуть отримувати лікування жителі не тільки нашої області, а й сусідніх регіонів.
Наразі ми маємо в Херсоні можливість надати онкохворому повний курс діагностики, лікування та реабілітації. Заклали в бюджеті кошти на навчання херсонських лікарів у кращий ізраїльській лікарні; залучатимемо до роботи у нас іноземних спеціалістів. Готуємось до придбання сучасного обладнання. Більш того, у мене є всі підстави вважати, що до кінця поточного року на базі існуючого онкодиспансеру Центр буде відкрито!

Дякую депутатам за підтримку.
Бажаю всім здоров’я та спокійних вихідних», - написав очільник облради.

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: