Херсон °C

АТ «Херсонобленерго» звернулось до споживачів з пропозицією

Новости » Общество
1
Голова Правління АТ «Херсонобленерго» І.М. Сафронов звернувся до побутових споживачів, щодо перерахування помилкового сплачених сум на рахунки АТ «Херсонобленерго». Про це повідомляє прес-центр товариства.
«З метою безперебійного постачання Вам електричної енергії пропонуємо всі помилково сплачені кошти на рахунки АТ «Херсонобленерго» за спожиту електричну енергію з 01.01.2019 р. перерахувати новому Постачальнику, а саме ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» в рахунок виконання зобов’язань по діючим договорам про постачання електричної енергії.
У разі наявності заперечень щодо наданої пропозиції про проведення перерахувань новому Постачальнику, споживачі мають право до 15.02.2019 року звернутись до АТ «Херсонобленерго» із відповідними зауваженнями та пропозиціями.
У випадку відсутності заперечень споживача у вказаний термін, вищезазначена пропозиція вважається прийнятою споживачем та всі помилково сплачені кошти на рахунки АТ «Херсонобленерго» за спожиту електричну енергію з 01.01.2019 р. будуть перераховані новому Постачальнику, а саме ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» в рахунок виконання діючих договорів про постачання електричної енергії
», - йдеться в повідомленні.

Loading...

1 комментарий

Валек 11 февраля 2019 13:02
Не понятно идти в АТ Херсоноблэнерго на сверку или нет ?!Деньги ушли на их счет,т.е не по назначению.Или Херсоноблэнерго перегонит деньги на счет ТОВ Херсонской областной ЕК?!
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: