Херсон °C

Туристичний сезон в НПП «Нижньодніпровський» відкрито

Новости » Общество
0
Початком стала екскурсія «Місто тисячі джерел» з колективом вчителів географії та економіки з усієї Херсонської області. Зараз вчителі проходять курси підвищення кваліфікації на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». Завдяки тісній співпраці відділу еко-освіти парку та колективу академії слухачі вишу за бажанням відвідують екскурсії та туристичні маршрути.
Розпочали екскурсію зі знайомства з Каховською ГЕС. Відвідувачів вразила чистотою та охайністю набережна Нової Каховки, вікові платани та дуби. Прогулянка вул.Історичною принесла знайомство з різноманітними кам’яними вишиванками. Далі милувалися степовими водоспадами біля руїн замку Трубецького. 
Наприкінці вчителі прогулялися до Вітовтової вежі південної пам’ятки середньовічної архітектури часів Князівства Литовського.
Повертаючись в Херсон вчителі разом з екскурсоводом «Нижньодніпровського» Юлією Бондар дорогою міркували про те, яка багата кількість історично, культурно цікавих місць, сила-силенна прекрасних природних локацій на Херсонщині. Треба більше дізнаватись про рідний край, бо часто відправляємось в далеку далечінь за новими враженнями, а чудові місця поряд не помічаємо, нехтуючи малою батьківщиною.
Запрошуємо відвідати маршрути та екскурсії національного природного парку «Нижньодніпровський». На заявки чекають за міським номером тел. 0552 44 31 30. Екскурсовод +38 096 797 47 18
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: