Херсон °C

Херсонський університет вирощуватиме трюфель

Новости » Общество
0
Херсонський університет вирощуватиме трюфельХерсонський державний аграрний університет навесні запускає проект з вирощування дубового трюфеля. Про розповів ректор університету Юрій Кирилов, передає agro-yug.com.ua.
«У нас є міцелій трюфеля дубового, який імплантується в кореневу систему дуба. І у нас також є дендропарк «Дубовий гай». Ось хочемо навесні зайнятися цим процесом імплантації. І через три роки будемо їсти вже дорогий гриб», — поділився ректор.
Крім цього, університет запускає ще два проекти — наукову пасіку і міні-перепелиних ферму. Створення таких навчальних проектів полягає в потребі університету мати свої бази для проходження практики студентам.
Завдання перепелиної ферми полягає в дослідженні впливу різних комбікормів на зростання і якість м'яса птиці.
«Ми плануємо, що це буде 6 кліток по 15 перепелів, тобто, 90 голів перепелів. Ми зараз вийшли на виробників комбікормів, і ці роздільні групи будемо годувати трьома різними виробниками і різними комбікормами. По закінченню, через 2-3 місяці, звісно, будуть робитися виміри: який приріст, біохімічний аналіз по м'ясу», — розповів Юрій Кирилов.
Також університет планує відкрити курс з навчання фахівців з вирощування мідій і устриць в рамках спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: