Херсон °C

Про особливості інклюзивного навчання говорили у Херсонській НВК №33

Новости » Общество
0

Про особливості інклюзивного навчання говорили у Херсонській НВК №3312 лютого на базі Херсонського навчально-виховного комплексу №33 Херсонської міської ради відбувся навчально-методичний семінар «Налагодження партнерських стосунків з родинами, які виховують дітей з особливими освітніми потребами».

Взяти участь у заході було запрошено вчителів та асистентів класів з інклюзивною формою навчання, педагогів спеціальних класів, заступників директорів, викладачів ХДУ, а також дефектологів закладів загальної середньої освіти м. Херсона та області.

Мета семінару – на основі власного досвіду надати методичну допомогу у роботі з батьками, які виховують дитину з ООП.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Колосовська Н.В. ознайомила присутніх з особливостями інклюзивного навчання в Херсонському НВК №33. Практичний психолог Соцька І.В. розповіла про особливості сприйняття діагнозу батьками. Вчитель початкових класів Посікера О.В. поділилася власним досвідом із налагодження партнерських стосунків з родинами, які виховують дитину з ООП. Також учасники мали можливість практично ознайомитися з методом фасилітації, тренінг провела вчитель початкових класів Нікішенко О.С. Асистент вчителя Крикуненко В.М. та вчитель англійської мови Корипєнко Ю.В. розповіли про особливості співпраці вчителя, асистента вчителя та батьків у НУШ. Вчитель історії та правознавства Демідович Є.С. повідомила про відповідальність батьків щодо навчання дитини з ООП. Вчитель математики Вигоднер Д.І. та асистент вчителя Плєвакіна Г.М. поділилися досвідом їхньої співпраці на уроці.

Про особливості інклюзивного навчання говорили у Херсонській НВК №33

 

Про особливості інклюзивного навчання говорили у Херсонській НВК №33

 

Про особливості інклюзивного навчання говорили у Херсонській НВК №33

 

На завершення асистент вчителя Касацька І.О. та практичний психолог Соцька І.В. розповіли про основні правила комунікації з батьками дітей з ООП, а також поділилися досвідом впровадження форми зворотнього зв’язку з батьками «Школа-дім».

Колектив освітнього закладу не лише поділився досвідом, а й показав злагоджену співпрацю у досягненні спільної мети.

Учасники семінару не тільки ознайомилися з практикою налагодження партнерських стосунків з родинами, які виховують дітей з ООП, але й отримали інформаційні матеріали для подальшого використання у власній роботі.

Для гостей захід став цікавим та корисним джерелом інформації для подальшої творчої та плідної праці.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: