Херсон °C

Нагадування для громадян, які мають намір прямувати до АР Крим

Новости » Общество
0
Інформацію для громадян, які мають намір прямувати через адміністративну межу з ТОТ АР Крим, оприлюднила поліція Херсонської області. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року № 367 в’їзд на тимчасово окуповану територію України АР Крим та виїзд з неї здійснюється тільки через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Чонгар», «Чаплинка» та «Каланчак».
Жодних змін у правилах перетину адмінмежі для громадян України, які мешкають у Криму і мають українські паспорти, на даний час немає.
Як і раніше, біометричний контроль жодним чином не вплинув на режим роботи контрольних пунктів в'їзду-виїзду на адмінмежі з Кримом.
Також нагадуємо, що іноземці та особи без громадянства можуть перетинати адміністративну межу за паспортним документом та спеціальним дозволом, виданим територіальним органом Державної міграційної служби України і лише через вищевказані контрольні пункти в’їзду-виїзду.
Крім того, зауважуємо, що іноземці, які потрапили на окуповану територію через закриті пункти пропуски та в подальшому прямують на материкову частину України, пропускатись не будуть.


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: