Херсон °C

83-річній жінці з Чорнобаївки присвоїли звання «Мати-героїня»

Новости » Общество
0
Указом Президента України мешканка села Чорнобаївка Свініна Августа Михайлівна – матір п’яти дітей за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку отримала почесне звання "Мати – героїня”.
Про це повідомляє Чорнобаївська сільрада. 
Августа Михайлівна, якій у минулому році виповнилося 83 роки, стала сьомою мешканкою села, яка отримала це почесне звання. 
Станом на 1 січня 2019 році на території сільської ради проживає 69 багатодітних сімей, з них сімей, які мають п’ять і більше дітей – 5. Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції.
Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків.
Родина завжди була, є і буде основою суспільства, яка допомагає кожній людині зрозуміти та реалізувати свої власні можливості, подолати життєві труднощі, отримати підтримку та любов рідних. А хто, як не мати є берегинею сімейного вогнища, вічно люблячою та найріднішою душею кожного з нас.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: