Херсон °C

Строганівській школі повернули земельну ділянку, площею 50 га

Новости » Общество
0
Строганівській школі повернули земельну ділянку, площею 50 гаНа Херсонщині завдяки втручанню прокурора навчальному закладу повернуто земельну ділянку площею 50 га. Про це інформує прокуратура Херсонської області.
Рішенням господарського суду Херсонської області від 08.11.2018 частково задоволено позов керівника Генічеської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області до Строганівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, фермерського господарства, визнано недійсним договір про спільну діяльність, а у задоволенні позовної вимоги про вилучення із користування та повернення земельної ділянки навчальному закладу – відмовлено. 
Не погодившись з указаним рішенням суду в цій частині, заступник прокурора області вніс апеляційну скаргу на зазначене рішення суду.
Постановою Південно-західного апеляційного господарського суду Херсонської області від 11.02.2019 задоволено апеляційну скаргу заступника прокурора області, скасовано рішення в частині відмови та постановлено нове рішення, яким вилучено із користування фермерського господарства та повернуто Строганівській загальноосвітній школі I-III ступенів Григорівської сільської ради земельну ділянку площею 50 га вартістю 1 млн. 219 тис. грн.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: