Херсон °C

Дмитро Ільченко: «Торбіна вивезли до Херсона, аби він не міг дати свідчення в суді»

Новости » Общество
0
Адвокати Владислава Мангера висловили прохання до судді - перенести засідання на завтра. А також про те, що одного з фігурантів справи – Торбіна сьогодні зранку відвезли до Херсона.
- Вчора ми були 11 годин в судовому засіданні. Ми вже отримували від невідомих осіб погрози, аби ми відмовилися від цієї справи. У нас є інформація про створення клонів мобільних телефонів - це може призвести до неминучих подій, - повідомили адвокати.
- Підтверджую, що вчора були спроби зламати мою електронну пошту та Фейсбук. Також правоохоронцями здійснювалося прослуховування телефону одного з моїх колег. Коли мені вчора подзвонив адвокат Торбіна - ми вночі поговорили, а вже зранку Торбіна вивезли до Херсона. Що зараз Торбін робить у Херсоні без свого адвоката - не відомо нікому. Це було зроблено для того, аби ми не змогли запросити Торбіна сюди, до суду, - заявив адвокат Владислава Мангера Дмитро Ільченко.
Натомість суддя зазначив, що засідання буде продовжено.
Нагадаємо, наразі триває продовження засідання суду щодо клопотання ГПУ про обрання запобіжного заходу голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру по «справі Катерини Гандзюк».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: