Херсон °C

Тавричанська ОТГ використала понад 2,5 млн. грн. на капітальний ремонт будівлі навчально-виховного комплексу

Общество, Фото
0

Всі об’єднані територіальні громади Херсонщини успішно реалізовують проекти, що передбачають капітальні ремонти шкіл, дитячих садків, освітлення вулиць, ремонт доріг тощо. Це є прикладом реформи децентралізації, яка зараз впроваджується в нашій державі. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Так, Роздольненська сільська ОТГ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад реалізовувала 7 проектів, 5 з яких були направлені на будівництво вуличного освітлення в селах Роздольне, В.Україна та Чорноморівка. Вартість робіт - 896,8 тис. грн. Також два проекти були направлені на капітальні ремонти амбулаторії та покрівлі сільського клубу у с. Чорноморівка. Сума субвенції для Роздольненської ОТГ склала понад 1,3 млн грн, яку вони успішно використали.

У свою чергу, Тавричанська сільська ОТГ за рахунок субвенції здійснила капітальний ремонт будівлі навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад в с.Тавричанка. Сума субвенції передбаченої для Тавричанської ОТГ склала – 2599,9 тис грн, яку вони теж успішно використали.

 

 

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: