Херсон °C

На Херсонщині вперше покарали за булінг

Новости » Общество
0

На Херсонщині вперше покарали за булінг5 березня 2019 року суддя Високопільського районного суду області виніс постанову про накладення штрафу на батька за поведінку сина.

Ще 11 лютого цього року в приміщенні опорного закладу «Орлівський навчально-виховний комплекс» (Кочубеївська ОТГ) восьмикласник побився зі школяркою. Жертва навіть отримала тілесні ушкодження. За словами батька, син йому розповів про цей випадок, але сказав, що травми були нанесені не навмисно. Хоча свідки говорили протилежне. Про це повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

- Суддя визнав бійку булінгом. І тепер батько має сплатити за свого неповнолітнього сина 1700 грн штрафу та 384 гривні удового збору. Ця постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення.Нагадаю,що 19 грудня 2018 року розпорядженням голови Херсонської ОДА було створено перший в Україні штаб протидії булінгу.Також уже запрацювала «гаряча лінія» штабу, куди можуть звертатись жертви цькування, батьки, педагоги тощо.Спільними зусиллями ми зможемо більш ефективно реагувати на випадки цькування у навчальних закладах нашої області. – зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.

19 січня 2019 року набрав чинності закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Ним передбачене покарання за булінг: штраф від 850 грн до 1700 грн або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин. За повторне цькування або булінг групою осіб штраф становитиме вже від 1700 до 3400 грн.


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: