Херсон °C

Врожай податків від аграріїв регіону перевищує 48 мільйонів гривень

Новости » Общество
0

Врожай податків від аграріїв регіону перевищує 48 мільйонів гривеньЗа два місяці 2019 року місцеві бюджети Херсонщини отримали від платників четвертої групи спрощеної системи оподаткування 48,5 млн. грн. єдиного податку, це на 14,9 відсотків більше, ніж торік. Додатково місцева казна отримала 6,3 млн. гривень. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Лідерами зі сплати єдиного податку четвертої групи є аграрії, що здійснюють діяльність у Каховському та Бериславському районах, із результатом 8,1 та 5,5 млн. грн. відповідно.

Трішки менше надійшло від сільгоспвиробників Чаплинського та Новотроїцького районів – відповідно 3,9 та 3,7 млн. гривень.

Єдиний податок з сільгоспвиробників у 2019 році стовідсотково зараховується до загального фонду місцевих бюджетів, тобто до скарбниць громад, де безпосередньо працюють та використовують землюсільгосптоваровиробники.

Нагадаємо: до четвертої групи платників єдиного податку належать аграрії - сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75%.

Податкові зобов’язання розраховуються у відсотках від бази оподаткування – нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь та для земель водного фонду – нормативної грошової оцінки ріллі по області.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: