Херсон °C

Херсонці продовжують стояти в «безглуздих, принизливих, незручних чергах»

Новости » Общество
0
Про довжелезні черги, які ніяк не зникнуть з відділу реєстрації фізичних осіб Херсонської міської ради пише голова ОСББ «Берег-5» Віктор Тоцький у соцмережі.
«Не розумію, чому мешканцям міста за їхні ж податки надається такий жахливий «сервіс» у відділі реєстрації фізичних осіб Херсонської міської ради.
Без конфлікту знову не обійшлося. Людина звернулася просто за банальною довідкою про склад сім'ї, її відправили в загальну чергу до консультанта. Вистоявши годину, консультант відправив людину чогось..... до адвоката. Мешканець поїхав в безоплатну юридичну консультацію, після чого повернувся назад, врешті-решт отримав талончик на наступний тиждень. Півдня коту під хвіст. Зрозуміло, що час мешканців міста ніхто не цінує! Але ж чому не можна було дати цей талончик відразу??! І Так майже по кожній людині, яка вимушена в наш час інформаційних технологій вистоювати в цих безглуздих, принизливих, незручних чергах.
Довелося почути сьогодні брехню від однієї з чиновниць відділу реєстрації про те, що я, виявляється, брав за ці довідки по 53 грн зі своїх мешканців. Розумію, що деякі чиновники мають звичку «прискорювати» вирішення різних подібних питань (прописка/виписка тощо) за додаткове «дякую», тому їм не зрозуміло, як це я жодної копійки не взяв ні за одну довідку від своїх мешканців. Кожен з яких може це підтвердити!
В додатку лист до нашого шановного міського голови з проханням ліквідувати будь-які черги, як явище. Намагався сьогодні сказати це йому особисто, але не застав на робочому місці. Кажуть, квіти покладав «за визволення Херсона» На мою думку, наше місто і зараз потребує визволення від деяких «загарбників». Вірю, що це колись нарешті відбудеться!
», - йдеться у повідомленні.
 
 
 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: