Херсон °C

Новотроїцькі джури найкращі в області

Новости » Общество
0
У рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») комунальний заклад "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради провів ІIІ обласний турнір з військово-прикладних видів спорту серед вихованців гуртків військово-патріотичного напряму. Турнір проходив на базі ЗОШ №6 Новокаховської міської ради. У заході взяли участь 22 команди з районів, міст, об’єднаних територіальних громад Херсонської області (200 учасників). Змагання проходили групах А і Б. Учасники боролись за перемогу у таких видах: «Впоряд», «Влучний стрілець», «Комплексна силова вправа», «Смуга перешкод», «Перетягування линви». Крім участі у змаганнях учасники вправлялись у збиранні та розбиранні АК, знайомилися з фотовиставкою «Джура крокує Херсонщиною» – де представлені заходи Центру в рамках гри «Джура».
За результатами двох днів абсолютними чемпіонами ІІІ обласного турніру з військово-прикладних видів спорту стали юні джури рою Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 «Нова варта» (керівник команди Володимир Лісовий). Про це йдеться на сайті Новотроїцької РДА.
Під час урочистої лінійки, головний спеціаліст відділу молодіжної політики та позашкільної освіти департаменту освіти та науки облдержадміністрації Ольга Бочевська, завідувач військово-патріотичного відділу комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради Микола Руденко та методисти військово-патріотичного відділу Яків Кузьміч та Максим Юзвак нагородили переможців дипломом департаменту освіти та науки, іменними грамотами, медалями та перехідним кубком.

Новотроїцькі джури найкращі в області

 

Новотроїцькі джури найкращі в області

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: