Херсон °C

Херсонці заборгували Водоканалу понад 35 мільйонів гривень

Новости » Общество
0

Херсонці заборгували Водоканалу понад 35 мільйонів гривеньЗ початку кампанії із вирішення проблем боржників, яка стартувала 5 січня 2019 року, понад 800 херсонців (16,3%) повністю або частково повернули власні давні борги Херсонському Водоканалу. Загалом вони сплатили понад 600 000 гривень. Ще близько 100 боржників звернулись до підприємства для уточнення та узгодження процедури сплати боргу. Як повідомляє Херсонський Водоканал, на момент старту кампанії давні борги перед водоканалом (борги від 1,5 роки та давніше) мали 4935 херсонців на суму понад 35 мільйонів гривень.

Необхідність проведення такої кампанії виникла через введення у дію нової редакції Закону України «Про житлово-комунальні послуги», згідно якого українські водоканали змушені вперше у власній історії відключити всіх боржників від водопостачання з 1.05.2019. Враховуючи, що не всі можуть оплатити давні борги одним платежем, підприємство спільно з партнерами проводить роботу в рамках двостороннього діалогу з кожним споживачем індивідуально. Спочатку проблема кожного боржника вивчається, і тільки потім пропонується оптимальний варіант її вирішення як для споживача, так і для підприємства.

Першочергова мета кампанії – довести інформацію про необхідність вирішення проблеми із боргом до кожного споживача Херсонського водоканалу, щоб до 1 травня 2019 року всі обрали оптимальний для себе варіант вирішення проблеми. Херсонський водоканал завжди ураховує інтереси своїх споживачів і закликає всіх боржників не зволікати та не чекати до 1 травня 2019 року, коли підприємство буде змушене діяти значно жорсткіше, зокрема вдаватися до відключень води, звернень до суду та приватних виконавців.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: