Херсон °C

Олександр Співаковський привітав з відкриттям виставки «Сучасні заклади освіти»

Новости » Общество
0

Олександр Співаковський привітав з відкриттям виставки «Сучасні заклади освіти»14 березня відбулося відкриття Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» у Київському Палаці дітей та юнацтва. На відкритті побував херсонський нардеп Олександр Співаковський, разом зі своїми колегами народними депутатами України Тарасом Кремінем, Віталієм Курилом та Президентом Національної академії педагогічних наук України Василем Кременем.

«Від імені Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та від імені Комітету я привітав учасників та гостей виставки з проведенням цього надзвичайно важливого заходу.

Національна освіта - це стратегічний ресурс соціального, економічного, культурного та духовного розвитку суспільства, основа формування інтелектуального потенціалу нації й трудового капіталу країни.

Я переконаний, що проведення цієї виставки є потужним майданчиком, на якому ми зможемо побачити, що відбувається, і хто здійснює реальні шляхи для інновацій, оскільки той, хто не змінюється, не має шансів вижити в цьому світі… І саме тому мені хочеться побажати всім учасникам виставки мати внутрішню мотивацію, наснагу та бажання змінюватись, змінюватись заради нашої України, заради її майбутнього, яким є наші діти! І хочу щиро подякувати вашій виставці, яка і є фундаментом для такого оновлення.

Бажаю всім вам, дорогі освітяни й науковці, міцного здоров'я, добра, миру, особистого щастя, нових творчих звершень й успіхів на благо нашої України!», - повідомляє народний депутат О.Співаковський.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: