Херсон °C

На Херсонщині підписано меморандум щодо реалізації прав і соціальних гарантій для ветеранів

Общество, Здоровье
0
На Херсонщині підписано меморандум щодо реалізації прав і соціальних гарантій для ветеранівВчора, 15 березня, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом з Міністром у справах ветеранів України Іриною Фріз зустрівся з учасниками бойових дій на сході України та бойових дій на території інших держав, волонтерами, сім’ями загиблих і представниками ГО «Союз Чернобиль Україна».Під час зустрічі відбулося живе обговорення нагальних проблем та шляхів їх вирішення. ПРо це повідомляє прес-служба ХОДА.
Так, присутніх хвилювали питання статусу нового міністерства, хто входить у розряд «ветеранів», працевлаштування, види пільг і механізм виплати пенсій, лікування, виділення земельних ділянок, підтримка ветеранського бізнесу, створення єдиного державного реєстру ветеранів, а також створення гарячої лінії. Також у ході розмови від учасників розмови до міністерства було передано ряд звернень.

На Херсонщині підписано меморандум щодо реалізації прав і соціальних гарантій для ветеранів

Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз зазначила, що питання, які підняті дуже важливі. Адже наразі розробляється новий закон про статус ветеранів, в якому будуть враховані всі моменти. Тому почути думку кожного – важливий крок на шляху до створення успішного закону.
«Ми працюємо над створенням позитивного іміджу ветерана, а також займаємося патріотичним вихованням майбутнього покоління. Необхідно пишатися нашими ветеранами, адже вони готові були пожертвувати найдорожчим – своїм життям», – зазначила Ірина Василівна.
У свою чергу очільник Херсонської області Андрій Гордєєв звернувся з проханням підтримати на державному рівні виділення квартир для ветеранів, адже обласна програма по наданню житла не покриває потреб регіону.

На Херсонщині підписано меморандум щодо реалізації прав і соціальних гарантій для ветеранів

 

На Херсонщині підписано меморандум щодо реалізації прав і соціальних гарантій для ветеранів

Наприкінці заходу між Міністерством у справах ветеранів України, Херсонською обласною державною адміністрацією та Херсонською обласною радою було укладено меморандум щодо взаємодії та координації діяльності для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в реалізації прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України, особами, які брали участь у бойових діях під час проведення антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил), членами їх сімей, задоволення їх суспільних інтересів.
«Міністерство наразі формує свою політику у питаннях захисту ветеранів, яка має діяти на місцях. Якщо буде прийнято загальнодержавну програму, то ми, як Херсонська обласна державна адміністрація, готові до її імплементації», – зазначив Андрій Гордєєв.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: