Херсон °C

Тетяна Шевченко: Я вірю, що ми переможемо

Новости » Общество
0
Тетяна Шевченко: Я вірю, що ми переможемоУ далекому 1996 році молода дівчина Тетяна Шевченко і уявити не могла, що із своєю освітою соціального працівника отримає роботу у лавах Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Але доля привела її до служби порятунку у підрозділі соціально-психологічного забезпечення. Віддавши службі десятки років, Тетяна Шевченко пішла на заслужений відпочинок з посади помічника начальника Головного управління у справах взаємодії з органами держвлади у званні підполковника.
Але поняття «заслужений відпочинок» ніяк не підходить цій активній жінці.
«У мене 87 кущів троянд, ще є кліматіси, багато ірисів. Я їм присвячую багато вільного часу. На насіння квітів я грошей не шкодую. Останнє віддам, але куплю цю троянду», – про квіти Тетяна Никифорівна може розповідати годинами.
Але й бажання допомагати людям вирішувати проблеми, яке колись привело дівчину Тетяну у професію, підштовхнуло її залишити спокійне життя на пенсії та повернутися до знайомої соціальної роботи. Як Тетяна Никифорівна любить розповідати, благословення допомагати людям, вона отримала у святому місці — біля Стіни плачу в Єрусалимі, і розцінила це як знак для того, щоб повернутися до роботи. Зараз жінка працює на громадських засадах помічника начальника Головного управління у справах ветеранів та пенсіонерів Служби цивільного захисту, помічника начальника Головного управління у справах взаємодії з органами державної влади.
Тетяна Никифорівна допомагає ветеранам:
«Насамперед займаємося правовим та соціальним захистом ветеранів служби війни і праці та членів їх сімей, як можемо допомагаємо покращити умови їх проживання.
Проводимо зустрічі з ветеранами, вітаємо з Новим роком. Малозабезпеченим ми даємо матеріальну допомогу, а на День людей похилого віку видавали ветеранам пайки. Нещодавно наші підопічні отримали ортопедичне взуття».
Інша родина була б проти такої активної та іноді стресової роботи для пенсіонера, але діти та онуки Тетяни Шевченко, які живуть за кордоном, повністю її підтримують, говорить жінка:
«Вони з гордістю розказують про мене і роботу. Старший онук бабусину фотографію всім своїм товаришам по службі показує».
У Тетяни Никифорівни є можливіть поїхати з країни, адже за кардоном мешкають її діти: «Я нікуди не поїду, тому що мені подобається моя робота, люди. А хто буде працювати в Україні, як не ми? Я вірю і хочу, щоб в країні все змінилося на краще. Вірю, що жінка зможе навести лад в Україні, хоч це дуже складно, хоч економіка розвалена. Якщо говорити за вибори, то я підтримую Юлію Тимошенко. Я за нові зміни, які всі так чекають в країні, які я особисто чекаю. І я вірю, що ми переможемо!».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: