Херсон °C

Андрій Гордєєв про сплату туристичного збору на Херсонщині

Новости » Общество
0
Андрій Гордєєв про сплату туристичного збору на ХерсонщиніНа стратегічній сесії «Впровадження окремих міжнародних стандартів та підвищення якості послуг у сфері туризму – 2019», яка відбулась 15 березня, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв розповів про те, що сплата туристичного збору дозволяє розвивати інфраструктуру туристичних зон, ремонтувати автошляхи тощо, повідомляє прес-служба ХОДА.
«З травня поточного року розпочнуться перевірки, але ми нікого не збираємося штрафувати, а будемо проводити роз’яснювальну роботу щодо легалізації туристичного бізнесу. Каральні заходи не сприяють  діалогу. Потрібно зрозуміти, що 1 відсоток туристичного збору від загальної суми – для вас не суттєві гроші, та для нас – додаткове джерело фінансування для ремонту доріг, які ведуть до туристичних зон», - звернувся до представників туристичного бізнесу й керівників місцевих органів влади Андрій Гордєєв.
За його словами,  сьогодні по сплаті туристичного збору Херсонщина  займає одне з перших місць серед інших областей України. Кошти від цього податку є цільовими, тож легалізуючи туристичний бізнес, є можливість за їх рахунок покращувати місцеву інфраструктуру саме у сфері розвитку туризму.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: